Hakkımızda

Kutuda İngilizce ekibi “bu işte bir terslik var “ diyip yola çıktı. Çünkü yıllardır ülkede İngilizce eğitimi veriliyor ama çok küçük bir kitle paçayı kurtarabiliyordu. Bu İngilizce’den kendini kurtaranlarınsa tek bir özelliği vardı: İngilizce’yi sevdirmiş bir hocaları. 

Evet sevgi, anahtar kelime: sevgi. Her kapıyı açan olmazları olduran. Bizimse tek derdimiz bu işte: İngilizce’yi sevdirmek. 

Bunun için çok araştırdık, her tarzdan çocukla vakit geçirdik, gözlemler yaptık ve ortaya böyle bir girişim çıktı. İngilizce’yi sevdiren bir girişim.
Şartlar bunun için çok uygundu, çünkü pandemi süreci hibrit eğitimin ışıklarını yakmıştı bile. Bu demekti ki artık ne olursa olsun çocukların eğitim hayatı, ev hayatına da karışacaktı, anne-babalar ise ne yapacağını bilmiyordu. Bu noktada tam da biz devreye giriyoruz! Hem sizin işinizi kolaylaştıracak video destekli bir sistemimiz var, hem de tüm temalarımız deneyim ve eğlence üzerine kurulu, siz güzel aile anıları biriktirirken çocuğunuz fark etmeden İngilizce’yi çok sevecek !